Jste zde

NOVINKY

Jak mně pomáhají magnety | Masáže Praha 2

Magnety a jejich použití v medicíně a při masážích je rozsáhlé. Magnetoterapie nebo jen aplikace jednoduchých magnetů v podobě magnetických náramků může dobře fungovat. Pokud jsou aplikovány správně. A pokud výrobce vůbec ví, jak magnetismus vlastně funguje.

Celulitida - věčné téma pro ženy | Masáže Praha 2

Celulitida je pro většinu žen zásadní téma. Tedy měla by být. A je nespravedlivé, že  celulitidou je jen málokdy postižen muž. Muži mají bohužel méně tukových buněk a jinak uspořádaná vazivová vlákna. frown

Školení Kineziologie - One Brain | Masáže Praha 2

Od 29. března do 2.dubna jsem na úvodním školení 1. a 2.stupně  Kineziologie One Brain. Jedná se o vícestupňové a i víceleté. Princip metody spočívá v obnovení propojení pravé a levé hemisféry, ze znalostí anatomie a mnoha dalších znalostí. Ale o tom až později na mém webu.

Těším se na vás od 3.dubna u 2017.


MarieKarolína Němečková - osobní terapeutka

Co se starým masážním lehátkem... aneb DRAŽBA

odstavila. Pokud jste někteří z vás měli na něj hezkou vzpomínku, tedy vzpomínku na úlevu a zážitky z našich masáží a našli byste pro něj důstojné uplatnění, pak vám ho ráda přenechám.

Shiatsu nebo Ohashiatsu

Díky energie dotyku a využití tlaku lze vybudit schopnosti samoléčení, které jsou vlastní každému z nás. Shiatsuúčinky hluboce relaxační, posilující a zároveň osvěžující.

Thajská masáž nohou

Je zážitkovou masáži s vysoce zdravotním účinkem. Škoda jen, že v naší zemi jsme zvyklí se chovat opačně jak tomu je na Východě. U nás nemoci léčíme... ale podstatně méně jsme zvyklí jim předcházet. Thajská masáž nohou vám toto změní. Vždyť než nemoc propukne... či některé vaše orgány nejsou v harmonii.... poznám právě na vašich chodidlech jako reakci na stimulování vašich reflexních bodů a zón.

PF 2017 | Masáže Praha 2

Věřím v sílu našeho srdce a v naši víru na spokojený život ve složité a bouřlivé době, jakou je rok 2016 a jakou bude i rok 2017.

 

Jen krásné dny vám přeji,

MarieKarolína Němečková - osobní masérka a osobní terapeutka

ad