Jste zde

Benefity

Zaměstnanecké Benefity a slevy pro Seniory (Senior Pas) nad 55 let.

Vaše masáže, rituály, relaxace a terapie můžete hradit z benefitů u vašeho zaměstnavatele.

BENEFITY a.s.: Platba kartou "Ben karta". Autorizace online přímo v mém Masérském studiu Praha.

Edenred CZ:  Přijímám elektronické poukázky  e-Ticket a papírové poukázky Ticket Benefits, Ticket Compliments, Ticket Multi a Ticket Sport&Kultura, které u mě uplatníte.

Program Benefit Plus společnosti Benefit Management s.r.o. využijte úhradu vytištěnou elektronickou objednávkou, SMS voucherem i kartou Benefit Plus.

Platí pouze pro úhrady prováděné v Masážním studiu Praha v Mánesově ulici na Vinohradech. Cena poskytované služby jakékokoliv poskytovatele "Benefitu" či v programu Senior Pas vychází výhradně z koncových cen v mém ceníku (PDF).


Zde je seznam zvýhodněných benefitů v rámci programu Benefit Cashback, které čerpáte se slevou v uvedeném časovém období:

Benefit Cashback-Horké mušle (rituál Tokoriki) je nejluxusnější masáží i kosmetickou procedurou. Je to velice příjemné rozmazlení, které do dna vychutnáte jako Žena. Ale i jako Muž se můžete nechat rozmazlit, osvěžit úžasnou masáží a významně zlepšit svěžest a hebkost vaší pokožky.

Benefit Cashback-Koňaková masáž je vhodná pro Muže. Koňak a masážní olej je velice zajímavá kombinace pro uvolnění psychiky a relaxaci těla.

Benefit Cashback-Thajská masáž pro muže i ženy. Snad nejoblíbenější masáž obecně. U mě trochu jinak a prý i zajímavěji než u rodilých Thajek. Zakuste své rozmazlení do konce července v rámci slevy cashback.

Benefit Cashback-Zdravotní masáž Prostaty je vyhledávanou masáží mužů. Zažili jste tuto masáž u svého ošetřujícího lékaře. A řekli jste si: "Už nikdyfrown". Změníte svůj názor... a bude pro vás patřit nadále mezi nejvyhledavanější masáže. Zdravotní účinky i vliv na vás sexuální život vás po několika (2-3) masážích přesvědčí.

Benefit Cashback-Královský rituál je výběr z mých nejoblíbenějších masáží i technik v jeden velký prožitek, na který většina klientů nikdy nezapomene.

Benefit Cashback-Lechtací terapie. Doteková terapie. Oblíbená forma relaxu, která pomalinku nachází svoji oblíbenost i u nás.  


 

MarieKarolína - osobní masérka


 

ad