Jste zde

Doteková terapie

Reflexní lymfatická masáž na ploskách nohou | Reflexní Lymfodrenáž

Co je Reflexní lymfatická masáž na ploskách nohou, tzv. Reflexní Lymfodrenáž?

Že znáte co je Lymfatická masáž (manuální lymfodrenáž)? Pak tedy Reflexní lymfatická masáž plosek nohou je účinná a šetrná metoda, které velice dobře doplňuje a rozšiřuje klasickou lymfatickou masáž. Je určena ženám i mužům. Ale také dětem adolescentům.

Vaginální mapování, anální mapování

Vaginální a anální mapování

patří mezi mé Dotekové terapie. Vaginální mapování je pro ženy a anální mapování je terapie pro muže. Péče o tělo při této terapii se provádí v oblasti první čakry. Vagína pro ženy a anál pro muže.
Vaginální a anální  mapování pochází z akupresurní techniky "Péče o tělo". Tuto techniku k nám přinesl zakladatel sexological bodywork Joseph Kramer. Akupresura se používá přímo ve vagíně nebo análu, ale i případně na vnitřních stehnech klienta nebo klientky. Mapování se prokládá i s masáží míst kde není případně citlivost tkáně. Pro její zacílené zcitlivění a rozproudění energie.

Lechtací terapie

Lechtání

Netradiční, ale stále více oblíbená forma relaxu vedoucí k příjemným pocitům a uvolnění.aaa

Na lidských chodidlech, podobně jako v podpažních jamkách, se nachází milióny citlivých nervových zakončení, díky kterým jsou chodidla zvláště citlivá na doteky, jenž u různých  lidí vyvolávají rozličnou škálu reakcí.

Reflexní terapie chodidla a pohybový aparát

je alternativní metoda léčby s kořeny v čínské medicíně. Je i masáží. Reflexní terapie nazývaná Reflexní masáž pracuje díky základnímu principu, že všechny orgány a části těla jsou vzájemně propojeny a přes kůži, která je náš největším orgán, lze inicializovat reflexní plošky či body.

ad