Jste zde

Doteková terapie

Reflexní lymfatická masáž na ploskách nohou | Reflexní Lymfodrenáž

Co je Reflexní lymfatická masáž na ploskách nohou, tzv. Reflexní Lymfodrenáž?

Že znáte co je Lymfatická masáž (manuální lymfodrenáž)? Pak tedy Reflexní lymfatická masáž plosek nohou je účinná a šetrná metoda, které velice dobře doplňuje a rozšiřuje klasickou lymfatickou masáž. Je určena ženám i mužům. Ale také dětem adolescentům.

Objímání a mazlení

Objímání a mazlení

patří mezi mé Dotekové terapie. Každý z nás podvědomě hledá dotek či má potřebu po objetí a pohlazení. Ať už dává.. či přijímá. Přitom takové objímaní a mazlení nemá "žádný sexuální podtext a úmysl". Objímat se a mazlit jen pro radost a psychické zklidnění, které takové objetí a hlazení ve vás vzbuzuje. Pro ten pocit, kdy je vám někdo blízký, vyslechne vás, chápe vás, ví že se má o koho opřít. Objímání a mazlení je i o pocitech jistoty, bezpečí, vašeho zklidnění stejně tak o pocitech lidského bytí a přátelství. Terapie je o povídání, držení se za ruku, objímání, hlazení a mazlení... o kouzlu a prožitku z dotyků a vzájemného vímání jeden druhého. Tímto ukazuji lidem, co znamená spřízněná lidskost, ale rozhodně se nejedná o erotickou službu.

Touha a potřeba objímání hlazení by měla být pro nás samozřejmou a každodenní činností... na to velmi zapomínáme v běžném životě a v dlouholetých vztazích. Proto lehčeji  propadáme skepsi a depresím díky dnešní uhnané době.

Lechtací terapie

Lechtání

Netradiční, ale stále více oblíbená forma relaxu vedoucí k příjemným pocitům a uvolnění.aaa

Na lidských chodidlech, podobně jako v podpažních jamkách, se nachází milióny citlivých nervových zakončení, díky kterým jsou chodidla zvláště citlivá na doteky, jenž u různých  lidí vyvolávají rozličnou škálu reakcí.

Reflexní terapie chodidla a pohybový aparát

je alternativní metoda léčby s kořeny v čínské medicíně. Je i masáží. Reflexní terapie nazývaná Reflexní masáž pracuje díky základnímu principu, že všechny orgány a části těla jsou vzájemně propojeny a přes kůži, která je náš největším orgán, lze inicializovat reflexní plošky či body.