Jste zde

Lechtací terapie

Lechtání

Netradiční, ale stále více oblíbená forma relaxu vedoucí k příjemným pocitům a uvolnění.aaa

Na lidských chodidlech, podobně jako v podpažních jamkách, se nachází milióny citlivých nervových zakončení, díky kterým jsou chodidla zvláště citlivá na doteky, jenž u různých  lidí vyvolávají rozličnou škálu reakcí.

Některým jedincům šimrání na plosce nohy způsobuje lechtivost,  pro jiné jedince jsou chodidla ze stejného důvodu erotogení zónou. Jako je každý člověk originál tak i lechtací zóny jsou u každého člověka jinde a jinak aktivní. Tímto způsobem můžete své tělo i lépe poznávat a objevovat dosud skryté..  Lechtám svýma rukama, bříšky prstů a nehty.

Ať už ve vás jemné šimravé dotyky na chodidlech, bocích, pažních jamkách či jiných citlivých částech těla vyvolávají relax, blaho, uvolnění nebo což ve většině případů jsou dlouhé salvy smícu a řechtání.. troufáte posunout své hranice zdánlivě nepřekonatelného? Právě pro vás tu je připraven tento nevšední, leč velmi intenzivní, půl hodinu či hodinu trvající zážitek. 

Na počátku terapie jste připoutání k masérskému lehátku. Toto je nezbytné opatření, abych se vyhnula nebezpečí zranění, které především u velmi lechtivých jedinců mě chrání před jejich údery a kopy.

Lechtací terapii je možné zakoupit jako dárkový poukaz. Neváhejte! Lechtání je v módě, je oblíbené a zcela se odreagujete.  

"Nejde o erotickou službu, ale  dotykovou terapii."


 

ad