Jste zde

Objímání a mazlení

Objímání a mazlení

patří mezi mé Dotekové terapie. Každý z nás podvědomě hledá dotek či má potřebu po objetí a pohlazení. Ať už dává.. či přijímá. Přitom takové objímaní a mazlení nemá "žádný sexuální podtext a úmysl". Objímat se a mazlit jen pro radost a psychické zklidnění, které takové objetí a hlazení ve vás vzbuzuje. Pro ten pocit, kdy je vám někdo blízký, vyslechne vás, chápe vás, ví že se má o koho opřít. Objímání a mazlení je i o pocitech jistoty, bezpečí, vašeho zklidnění stejně tak o pocitech lidského bytí a přátelství. Terapie je o povídání, držení se za ruku, objímání, hlazení a mazlení... o kouzlu a prožitku z dotyků a vzájemného vímání jeden druhého. Tímto ukazuji lidem, co znamená spřízněná lidskost, ale rozhodně se nejedná o erotickou službu.

Touha a potřeba objímání hlazení by měla být pro nás samozřejmou a každodenní činností... na to velmi zapomínáme v běžném životě a v dlouholetých vztazích. Proto lehčeji  propadáme skepsi a depresím díky dnešní uhnané době.

Doteky jsou naší základní potřebou a touhou.

Každý z nás se rád nechá pohladit, obejmout a mazlit. To co bylo v dřívějších dobách zcela běžně patřilo k základním projevům v různých typech společenství je v dnešní společností přehlíženo. Objímat se, mazlit a hladit se je pro mnohé dnes podezřelé a napadá je sexuální podtext. 

Mé lechtání a masáže mají přece velice podobný účinek? Jistě, ve většině svých masáží odstraňuji vaše bloky a spasmy ve svalech či rovnám délku vašich nohou a páteř. Každá masáž je o přímém fyzickém kontaktu a dotyku, kdy jste většinou také jen ve spodním prádle. Moje masáže nejsou jen o těle, ale i o relaxaci a co nejhlubším uvolnění, které ho je možné při konkrétní masáži dosáhnout.

A mé Lechtací terapie mají výhradně za cíl šimravými dotyky vás dovést do stavu smíchu a štěstí. Po lechtání následuje stav psychické pohody. U nás netradiční cesta k psychické harmonizaci, vybuzení hormonu štěstí Serotoninu a následnému pocitu pohody.

Vcítím se do vás...

Říkáte si: Přece nejsem na tom tak, že by mě hladila cizí žena?

A masírovat nebo lechtat vás můžu?

Jsem vyhledávaná Tantra masérka a "Umění Dotyku" upozorňuji  bez sexuálních služeb. V ideálním světě a v ideální situaci máte nejvíce objímání, hlazení a mazlení mít od svého partnera. Jenže my žijeme v civilizovaném světě, kde technologie a finance dominují nad skutečnými lidskými hodnotami. Citová vyprahlost, nedostatek empatie a lásky v sobě samém cítí a vnímá plno lidí. Bohužel.

Zamyslete se:

  • Kdo dnes může říci že je velmi šťastný po letech se svým partnerem?
  • Kam se cit lásky mezi patrnery v čase vytrácí?
  • Proč dříve lidské vztahy byliy pevnější a silnější?
  • Kdo si dnes od srdce řekne: "Já jsem velice šťastná či štastný".
  • Proč jsou si lidé nevěrní a proč podvědomě hledáme toho pravého či pravou?

Najít toho správného partnera nebo partnerku je čím dále obtížnější. Dokonce natolik, že mnozí zůstávají sami bez partnera.

Mnozí z nás jsou na rozchodu se svým stávajícím partnerem nebo s ním žijí ze setrvačnosti a nutnosti nebo proto, že se bojí udělat ten radikální řez a jít do neznáma. Tam kde dříve byla jiskra a žár, převažuje po čase stereotyp a uspokojování každodenních existenčních a ekonomických potřeb. Vzájemné zevšednění partnerů může dohnat každého z nás. Proto je třeba se nad tím zamyslet a jednat dříve či později.  Jnak se to se projevuje jak v intimním životě, tak v podvědomém hledání a touze po dotycích od dalśího třetího člověka, v chuti je dávat a leckdy i přijímat..

Pokud se vám partnerského mazlení, objímání a hlazení dostává a nic vám nechybí, jste šťastní lidé. Chválím vás i vašeho patnera a partnerku. Pro mnohé jsem i jejich vrba a ženy ve mně mnohdy nacházejí kamarádku.  Jsem ta, které se můžou  vypovídat a svěřit mnohdy s věcmi a situacemi, které nikomu jinému neřekli. Ssvůj balvan na mně navalíte a duševně s vám uleví. Když chcete, odnášíte si můj nezávislý pohled a možnou cestu řešení.

Ovládám umění práce s energiemi. Umím sebe i vás čistit od negativních energií. Při masážích a terapiích tedy nepřenáším negace z jednoho klienta na dalšího. S mým přístupem toto sezení pro vás může být zážitkem který vás zklidní a určitě je to zážitek na který si vzpomenete. Mnohé mé klientky a klienti si mně považují právě pro schopnost nesmírné empatie a naladění se na druhého. Pro lidskost a vcítění, pro kterou jsem jim blízká, jsem proto pro mnohé osobní masérka a osobní terapeutka.

Hovořím o prožitku z objímání a mazlení určeného jak ženám tak mužům.

Terapie Objímání a Mazlení konkrétně...

Máte touhu a potřebu skutečně obejmout, hladit a mazlit se? Zažít to, proč skutečně žijete? Emoce štěstí, porozumění a pochopení? Velice příjemné chvíle se mnou v soukromí mého studia.. s empatickou pozitivní ženou s vysokými vibracemi.

Po vašem příchodu vám nabídnu nealko pohoštění a v klidu a pohodlí doplňující info o mě, mé životní cestě, mých zkušenostech a životnímu pohledu na nás samé. Vy naoplátku sdělíte co konkrétněji očekáváte od našeho setkání. Sami se mi pak lépe otevřete a naše další komunikace nás vtáhne k dotykům, k objímání, hlazení a mazlení.

 Cílem terapie je různá intenzita fyzických dotyků přes lehké oblečení. Držení za ruce, vískání ve vlasech, hlazení, objímání, mazlení a jemná masáž bez oleje. Náš čas okořeníme podmanivou relaxační hudbou při svíčkách.

Terapii Objímání a Mazlení je možné zakoupit jako dárkový poukaz v délce trvání 60 minut.

"Nejde o erotickou službu, ale  dotykovou terapii."

Dopřejte si svoji Dotekovou terapii "Objímání a mazlení".

MarieKarolína - osobní masérka a terapeutka