Jste zde

Energetické terapie

Hlubinná Regresní terapie

Hlubinná Regresivní terapie - Cesta do minulých životů

Lidé za mnou přicházejí především s problémy v mezilidských vztazích. Říkají: „Jaký smysl má ten můj život!“. Příznak syndromu vyhoření? Nebo snad ne? A přicházejí s touto otázkou i velice mladí lidé.

Ohashiatsu a Shiatsu

Ohashiatsu je vyšší úroveň Shiatsu.

 

Ohashiatsu® je unikátní technika s prokazatelnými léčivými účinky. Propojuje více šetrných masážních technik a pozic při protahování s energetickou harmonizací.  Ohashiatsu® jde do hloubky mysli, ducha, léčení i filosofie.

 

Její původ je v Japonsku. Váha mého těla tvoří tlak na konkrétní body a dráhy lidského těla v plynulém sledu dochází ke stavu hlubokého uvolnění při protahování končetin a trupu, masáži zatuhlých svalů a k posilování ochablých a slabých partií (podobně jako u mé klasické Thajské masáže = palpace a nuad). Klient je oděn v lehké oblečení  (tričko a volné kalhoty). Kdo chce spíše silovější techniky, ten zvolí mojí klasickou Thajskou masáž protahovací nebo Thajskou olejovou masáže či kombinaci těchto masáží.  Ale...

Tantrický celotělový energetický orgasmus

Tantrický orgasmus? A celotělový?

Zní to zajímavé, co to tedy je? Energetická terapie, pokud jste již pokročilý. Máte opakovanou zkušenost z tantrických masáží, pravidelně meditujete či i cvičíte jógu (není podmínkou). Výzva po vás, kteří tušíte, že ORGASMU lze dosáhnout mnoha cestami. Vyšší úrovní je dosažení energetického celotělového orgasmu bez pohlavního styku... dokonce zcela bez dotyku.

Že je to možné? Jistě že je...

Energetické čištění čaker, meridiánů, aury a jejich harmonizace

Energetické čištění lidských center, harmonizace čaker, meridiánů? A co Vy?

Kromě našeho fyzického těla máme též aurická těla tvořená energiemi. Aurická těla obklopují naše tělo z masa a kostí, které prostupují čakry. Máme sedm základních čaker, které jsou umístěny od dolní části páteře (hadí ocas) až po temeno lebky.

Vypadají jako víry,

Kraniosakrální terapie

Co je Kraniosakrální terapie a Kraniosakrální biodynamika?

Kraniosakrální terapie a Kraniosakrální biodynamika jsou bezpečné, citlivé terapeutické techniky. Jejich pomocí efektivně a účinně uvolňuji napětí, stres, tlak v našem těle. A ukotvuji váš vnitřní klid. Jedná se o jemné manuální terapeutické metody.

Kraniosakrální terapie řeší nejrůznější psychosomatické problémy a bolesti. V opodstatněných případech je Kranio terapie vhodná i pro problémy spojené s pohybovým aparátem a různé dysfunkce orgánů. Kraniosakrální terapie zlepšuje odolnost vůči nemocem a posiluje váš organismus.

ad