Jste zde

Energetická masáž Tibetskými mísami je zážitková masáž

Vibrační masáž díky hluboce relaxačním tónům tibetských mís je vysoce relaxační, a energeticky vnitřně očistná a psychicky uvolňující. Zdraví prospěšné tóny tibetských mís lze považovat za léčivé.

My jsme živé bytosti z masa, kostí, vody… a máme své elektromagnetické pole. Reagujeme na vibrace různých vlnových délek podle našich konkrétních orgánů. Zdravý lidský orgán vibruje na své optimální frekvenci, která je v těle jedinečná.

Energetická masáž vibrací a zvukem Tibetské mísy je speciální masáž hluboce uvolňující vaši psychiku. Mysl ustupuje do pozadí. Hluboce vnitřně vnímáte relaxační zvuky a energetické vibrace ve svém těle. Díky tomu, i pokud neumíte meditovat se nádherně uvolníte. Zvuk působí na buňky vašeho těla, uvolňuje napětí a energetické bloky. Energetická masáž tibetskými mísami má detoxikační účinky. Vaše krev se čistí a z vašich vnitřních orgánů se odvádí toxiny. Vnímáte zvuk i vibrace, které se rozběhnou ve vašem těle, kde stimulující a harmonizují orgány, které se vylaďují na frekvence mých tibetských mís. Váš organismus startuje samoléčebné procesy.

Při vibrační masáži tibetskými mísami ležíte na mém masérském lehátku nebo futonu (thajské žíněnce) v pohodlném oblečení. Tibetské mísy třech velikostí pokládám na různé části vašeho těla, kde je následně rozeznívám.

Po energetické masáži jste vnitřně harmonizovaní, klidnější a pozitivně naladěn s myslí naladěn do veselosti oproti jiným relaxačním masážím. Kde jste sice zklidnění, ale mnohdy se vám chce jen spát.

Energetickou vibrační masáž tibetskou mísou je vhodná a doporučuji jí všem:

  • Jste příliš uspěchaní, stresovaní v zaměstnání či i doma?
  • Jste celkově v depresi či se do nich častěji upadáte?
  • Trpíte bolestmi hlavy, šíje a zad?
  • Jste podráždění, nesoustředění, náladově nevyrovnaní?
  • Chcete se obohatit a dopřát si opravdu luxusní relaxační zážitek magických frekvencí tibetských mís?

Zvuk a vibrace tibetských mís otevírají pomyslnou bránu k duši. Je to váš zážitek, na který nikdy nezapomenete.

 

Marie - osobní masérka


 

ad