Jste zde

Hlubinná Regresní terapie

Hlubinná Regresivní terapie - Cesta do minulých životů

Lidé za mnou přicházejí především s problémy v mezilidských vztazích. Říkají: „Jaký smysl má ten můj život!“. Příznak syndromu vyhoření? Nebo snad ne? A přicházejí s touto otázkou i velice mladí lidé.

Co se děje? Je to nepoznání sama sebe? Ti lidé nemají CÍL, TOUHU, někdy už ani zájem o cokoliv. Přežívají ze dne na den většinou v dlouho trvajícím stresu. Nemají čas na sebe, řeší jen peníze.  Je třeba je „nakopnout“, aby měli zájem aspoň sami o sebe. Pokud ten zážeh nedokážeme v dotyčném vyvolat, zvažeme REGRESI.

Rodiče nás vždy poznamenají, naše dnešní problémy mohou být datovány již od zárodku miminka. Pokud si rodiče v průběhu dětství nevytvoři čas na své potomky, neřeší a nesdílejí jejich radosti a starosti, je na budoucí problémy „zaděláno“. I pokud dotyčný navnímá, že „to bylo to či ono“ v jeho dětství, je v naprosté většině třeba pomoci druhé osoby.  Ovládám více metod. Technika Regresníi terapie, neboli „Hlubinná regresní terapie“ však patří mezi nejúčinnější.

Stres – většinou dlouhodobé napětí mysli, které se prakticky hned odráží na našem těle.  Když řešíme tzv. „somatiku“, dostáváme se částo daleko do minulosti, kde jsou všechna traumata s daným tématem spojená. Teprve po zpracování engramických událostí prvního běhu (tedy situace z minulých životů, KDY došlo k něčemu podobnému) přichází velké uvolnění. V běhu druhém a třetím zpracováváme dalších události. Potíže ustávají a přichází plná úleva.

Pořád se objednávají lidé, kteří doufají, že můžu řešit problém, který není v nich. Prostě problém jejich okolí. Klientka chce řešit, že ji přítel nechává doma samotnou. Chodí se bavit a ona sedí doma. Klientka si vůbec neuvědomuje, že musí začít od sebe. „Proč se tedy nechodíte také bavit a sedíte doma?“: ptám se jí. Setkala jsem si někdy s nechápavými pohledy. „Řešme: Proč sedáváte doma?“, navrhuji jí.  Nevyrovnanost partnerských vztah a proč v nich tedy setrvávát, když je stav nevyhovující. A máme téma naší regresi. V lepším případě se tento problém u dané klientky zpracuje, v horším odchází nespokojená, že nemohu „ovlivnit“ jejího partnera.

CO budeme řešit?“, je moje 1.otázka. A ano, většina nedokáže odpovědět. A až na počátku regresního sezení se dobereme konkrétního ukolu k řešení. Popřemýšlejte dopředu, co vás skutečně tíží. Vlastními slovy to sami sobě sdělte a nejlépe si to i zapište.

 

MarieKarolína - osobní masérka & terapeutka,
Masáže studio Praha 2

ad