Jste zde

Tantrický celotělový energetický orgasmus

Tantrický orgasmus? A celotělový?

Zní to zajímavé, co to tedy je? Energetická terapie, pokud jste již pokročilý. Máte opakovanou zkušenost z tantrických masáží, pravidelně meditujete či i cvičíte jógu (není podmínkou). Výzva po vás, kteří tušíte, že ORGASMU lze dosáhnout mnoha cestami. Vyšší úrovní je dosažení energetického celotělového orgasmu bez pohlavního styku... dokonce zcela bez dotyku.

Že je to možné? Jistě že je...

Běžně pro náš sexuální prožitek, náš orgasmus potřebujeme Lingam a Joni a dosažení pohlavního spojení. Při Tantrickém celotělovém orgasmu pracuji s energetickými vlnami, které aktivují naše intimní partie a pohlavní orgány a jiné smyslové orgány, např. štítnou žlázu a šišinku.

Naší primární energií je energie sexuální. Ta se dále transformuje v jiné druhy energií, např. v duševní energii. Sexuální energie zvyšuje naše vibrace stejně jako meditace a jiné formy duchovních cvičení a spirituality. 

Základním předpokladem je otevírání energetických center a energetických drah. Pro nejlepší prožitek doporučuji dne dva předtím absolvovat moji energetickou terapií  Energetické čištění, harmonizace čaker a meridiánů. Není podmínkou, jen doporučení.

Jak vlastně probíhá váš Tantrický celotělový orgasmus? Nechte se inspirovat u jednoho z největších guru Andrew Barnese. Jsem jeho žačkou... a umožním vám prožitek, který bude inspirací a obohacením cesty vašeho osobního rozvoje.

Vše je o naší energii. O našich vibracích. Zvyšováním vašich vibrací dospějete k novým a úžasným prožitkům. Nevěříte jak úžasný je energetický orgasmus epifýzy či štítné žlázy! Jsou to krásné prožitky při orgasmech, které dnes zná jen málo z nás.

Chcete mezi ně patřit i vy? Zvu vás...

 

MarieKarolína - osobní masérka & terapeutka
 


 

ad