Jste zde

Masáže

Čínská tlaková masáž

je příjemná a účinná orientální masáž šíje, hlavy, zad, pánve, břicha, horních a dolních končetin. K jejímu profesionálnímu zvládnutí je nutná opravdu dobrá znalost meridiánů, tzv. energetických drah. Meridiány já prakticky ovlivňuji každý den...

Marocká masáž Arganovým olejem

Marocká masáž arganovým olejem na Praze 2

Moje Arganová masáž arganovým olejem je pro vás Elixír krásy a mládí. Doslovně. 

Mám ráda kvalitní přírodní oleje a arganový olej patří mezi elitu. Z vlastní zkušenosti mohu podotknout, že po žádném jiném než arganovém oleji jsem neměla tak jemnou pokožku.

Masáž svíčkou

Harmony Candle Massage

neboli Aromatická masáž svíčkou je originální masáž a patří mezi ty novější relaxační masáže. Hluboký relaxační a harmonizující zážitek pro duši a silný uvolňující a regenerační účinek pro tělo. To je zaručený zážitek, který si ode mě odnesete na mnoho dní.

Reflexní terapie chodidla a pohybový aparát

je alternativní metoda léčby s kořeny v čínské medicíně. Je i masáží. Reflexní terapie nazývaná Reflexní masáž pracuje díky základnímu principu, že všechny orgány a části těla jsou vzájemně propojeny a přes kůži, která je náš největším orgán, lze inicializovat reflexní plošky či body.

Havajská masáž (Lomi Lomi)

Havajská masáž Lomi–Lomi

Havajská masáž díky dlouhým a hlubokým tahům uvolní svalové napětí a rozproudí energii. Její účinek je v úrovni spirituální, emocionální i mentální. Havajská masáž je považována za Perlu mezi masážemi ... název "Lomi Lomi" znamená laskavé ruce či laskavá předloktí.

Medová masáž detoxikační

Medová detoxikační masáž

Podle mých znalostí velice rychlá a přitom nejúčinnější přírodní detoxikace. Medová masáž je velice starou a osvědčenou léčitelskou detoxikační metodou, která využívá výborných léčivých detoxikačních účinků medu a kompresních masérských hmatů.

Masáž horkými mušlemi

Masáž horkými mušlemi - rituál Tokoriki

Mušle neboli lastury jsou vápenaté schránky mořských měkkýšů a každá je naprosto jedinečná svým vzhledem, barvou a texturou.

Měkké a Trakční techniky

Měkké a Trakční techniky

Pomocí měkkých a trakčních technik je možné jemným způsobem uvolnit blokády na páteři a žebrech.

Stránky

ad