Jste zde

Čokoládová masáž

zakuste luxusní proceduru čokoládou či čokoládovým olejem. Vaše pokožka omládne a vyhladí se, bude jemnou a zbavíte svoji pokožku odumřelých buněk. Z vašeho těla tak odplavíte škodlivé látek. Čokoládová masáž má na vás antioxidační účinky a vaše myšlení bude více pozitivní.

... čokoládovým masážním přírodním olejem nebo čokoládovým balzámem.

Čokoládový přírodní olej i balzám které používám s výraznou vůní obsahují čisté kakao, jehož složky zahrnují široké spektrum minerálů, vitaminů a snadno vstřebatelných antioxidantů, látky jako theobromin podporující metabolizmus pleti a další složky, které mají na lidský organizmus stimulující a povzbuzující účinky. Endorfiny, které jsou spojovány s pocity štěstí, příznivě ovlivňují centrální nervovou soustavu a navozují psychickou pohodu. Balzám obsahuje také výživný makadamiový a lískový olej, dodávající pleti jak výživu, tak i sametově hebký pocit

Čokoláda obsahuje více než 400 vitamínů a minerálních látek, které blahodárně působí na celé tělo - tato masáž je výborná na vyhlazení vrásek, strií, zkrášlení a zjemnění pokožky. Dále pleť zvlhčuje a vyživuje je proto pružnější.

Kakaové boby totiž obsahují theobromin - alkaloid s povzbuzujícími účinky jako kofein, ale navíc působí i euforicky. Povzbuzuje mozkovou činnost, zlepšuje náladu, odstraňuje deprese a stres. Masáž má vliv na zlepšení žilního krevního oběhu a látkové výměny. Podporuje též mízní oběh a blahodárně působí na nervovou soustavu. Správně prováděná masáž uvolňuje psychické napětí a pomáhá při bolestech hlavy, má na člověka celkový uklidňující účinek.Čokoladová masáž | Masáže studio Praha

Jak masáž probíhá? Nejprve klientce (ale i muži zavítají) celé tělo ošetřím peelingem z třtinového curku s výtařky minerálů. Po peelingu následuje masáž čokoládovým olejem nebo balzámem dle klientčina výběru. Po této masáži bude pokožka na celém těle jako znovuzrozená. Jelikož se zbaví zrohovatělé olupující se kůže, šupinek a vrásek. Vmasírováním čokoládového oleje nebo balzámu se pokožka vyživí, zelastizuje a velmi zjemní a nádherně provoní.

Zpomalete u mě procesu svého stárnutí. Vyživme, tonizujme, regenerujme a omlaďme vaši pokožku.

Objednejte si své OMLAZENÍ a svůj PROŽITEK... RELAXAČNÍ i KOSMETICKOU Čokoládovou masáž.

Těším se na Vás,

MarieKarolína - osobní masérka


 

Kontraindikace Čokoládová masáž:

  • Infekční onemocnění, horečka či dobírání antibiotik
  • Cukrovka
  • Velmi vysoký nebo nízký tlak
  • Místní infekce či zánět
  • Při poranění nebo těsně po operaci, nehodě, úrazu
  • Nádorové onemocnění
  • Onemocnění cév např. ateroskleróza, záněty žil a tepen apod.
  • Epilepsie
  • Lupénka

ad