Jste zde

Masáž prostaty

Masáž prostaty - zdraví prospěšná

Přivedli vás zdravotní problémy s vylučováním k lékaři, kdy "masáž" prostaty zažijete poprvé od lékaře?

To se ale s velkou pravděpodobností s vaší prostatou už něco děje ... a pak tato masáž nemusí být pro tebe zrovna příjemná. Může být až tak nepříjemná, že příště při slovech masáž prostaty vám naběhne husí kůže a řeknete si „díky, tak tohle už radši ne.“

Mám mnoho mužů, kteří u mě masáž prostaty rádi vyhledávají. Masáž prostaty jim přináší příjemné pocity, hluboké a intenzivní prožitky. Více mužů dosahuje při masáži prostaty orgasmus, který je pro ně srovnatelný s orgasmem při milování nebo při masáži penisu.


Masáž prostaty je:

 • Dobrou prevencí k tomu jak udržet zdravou prostatu.
 • Podpůrnou terapií u potíží. Masáž pomáhá při impotenci, padání vlasů, upravuje hormonální stav v těle, řeší problém hyperplazie (nezhoubné zvětšení prostaty) může příznivě ovlivnit i problémy s inkontinencí (samovolný únik moči). Masáž pomáhá při počátečních potížích s prostatou. Závažnější problémy patří určitě do rukou lékaře.

 

Prostata

Malý orgán velikosti kaštanu ... řídí sexuální život muže a spolu s penisem a varlaty symbolizují mužské principy a mužnost. Rakovinou prostaty je leckdy jediná informace, kterou muž o prostatě pochytí. Prostata má obrovský význam pro sexuální život muže a jeho dlouhodobou sexuální harmonii. Špatná či oslabená funkčnost prostaty má na tvé zdraví, tvoji psychiku i sexuální život neblahý vliv.

 

Začínající problémy s prostatou:

Při močení: slabé močení, slabý proud moče, časté močení, bolest při močení, časté močení v noci, nechtěný únik moči.

Ve vašem sexuálnim životě: začínají problémy s erekcí, ejakulaci, dostřik semena je krátký, ejakulátu málo – má zvláštní zápach, chuť, vzhled, kontrakce prostaty při ejakulaci jsou slabé.
Později se může dostavit i impotence, kdy muž není schopný dosáhnout a udržet dostatečnou erekci. Postupně začíná ztrácet zájem o sexuální život a milování. Tyto indikace můžou poukazovat na nemoc, nebo oslabení prostaty.

 

Problémy s prostatou můžou být způsobeny:

Ve fyzické rovině:

 • vyčerpání pohlavních žláz z důvodů časté ejakulace
 • nedostatečný přísun živin, které vyžadují pohlavní orgány
 • špatná životospráva
 • překyselení organismu z důvodu nesprávného stravování
 • duševní napětí, fyzické vyčerpání, stres, přepracovanost
 • nestřídmý život

V psychické rovině:

 • neporozumění, resp. napětí mezi partnery
 • nahromaděná uraženost a zloba, nároky a nespokojenost ve vztahu k ženám
 • necitlivé vyjádření partnerky směrem k muži nebo k jeho mužství
 • přeceňování svých sil
 • strach ze selhání
 • pochybnosti o sobě a zavrhování svého mužství
 • nemoci - obzvláště nemoci ledvin, močového měchýře, cukrovka, kornatění cév, poranění páteřního kanálu, potíže ze zády, se zažíváním

 

Filosofie Tao pro správnou funkci prostaty nabádá k úpravě jídelníčku, masáži prostaty, masáži varlat, aplikaci bylinek jako prevence tak léčby při prvních příznacích oslabené funkce prostaty. Učení Tao klade snad největší důraz na kontrolu ejakulace. Ano, energetická bouře u muže, tedy tvoje ejakulace, významně odčerpává energii, především z ledvin.

Taoismu poukazuje, že za nedostatečnou erekci může také slabá sexuální energie muže, jako důsledek časté ejakulace, při které muž ztrácí v podobě semena svoji životodárnou esenci, vyčerpává energii ledvin a tím i svoji sexuální sílu.

Nedostatečnou erekci zlepšíme spolu rozvíjením vaší sexuální energie a též omezením vaší ejakulace (pokud to je vaše volba).

Omezením ejakulace nepřijdete o sexuální potěšení a své vytoužené uvolnění v podobě orgasmu. Když se naučíte mít pod kontrolou svoji ejakulaci, můžete nejen udržet energii v těle a neztrácet tak svojí životní sílu, ale také můžete prožívat orgasmy opakovaně za sebou. Představte si to jako výbuch v oblasti podbříška, kdy slast a rozkoš se vám šíří celým tělem.

Objednejte si svoji ZDRAVÍ prospěšnou ... masáž Prostaty.

Těším se na vás.

Marie - osobní masérka
 

Úpravou jídelníčku lze zlepšit celý náš zdravotní stav. Zde si však uvědomte fakta, že dnešní kalorická hodnota potravin (včetně ovoce a zeleniny), kterou nakupujeme ve spotřebnich řetězcích a v naprosté většině dalších obchodů, je katastrofální.  Ovoce a zelenina jsou sklízeny podtržené, tedy nemají v sobě prakticky žádné vitamíny, leckdy jsou před vlastním prodejem dále na vzhled upraveny ... atd. Podobně neúčinné či jen s min. obsahem jsou v naprosté většině vitamínové preparáty, které jsou v dostání v lékárnách z distribuce pharmaceutických koncernů.

ad