Jste zde

Masáž proti celulitidě a formování postavy

Masáž proti celulitidě a formování postavy

je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.

Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy ale také ve formování postavy zlepšuje kvalitu pokožky povzbuzuje lymfatický systém a odstraňuje únavu nohou. Již po první masáži zaznamenáte změnu k lepšímu nejen zrakem ale i na obvodu v bocích a dolních končetinách. Při celulitidě stupně 3. a 4. doporučuji opakovaně aplikovat balíček 5-ti masáží.

 

Masáž proti celulitidě a pro formování postavy | Masáže studio Praha

Celulitida je vlastně chytré ochranné opatření. Pokud je v našem těle příliš mnoho toxinů, které by mohly kolovat v organismu a poškozovat jej, tělo je přemění na tuk. Podkožní tukové buňky se pak spojují do větších celků, které tlačí proti pokožce, zhoršují její prokrvení a poškozují vazivo. Buňky tak sílí, tuhnou a vzniká tzv. pomerančová kůže čili celulitida. Ta bývá nejvýraznější na bocích, stehnech, zadečku či bříšku, proto se masáž proti celulitidě a formování postavy věnuje právě těmto partiím.

 

Nezapomeňte v den masáže kdy poprvé zatočíme s celulitidou, nejlépe hned od rána zvyšte příjem tekutin. Naše tělo je tvořeno nejméně 70% z vody. Masáží tělo zbavujeme usazených toxinů ve svalech a kloubech - proto je velmi důležité hodně pít aby se toxiny dostali z těla ven.

Doba masáže: 100 60 nebo 90 minut

 

K zamyšlení:

Když podstoupíte masáž proti celulitidě a formování postavy je dobré vědět: je pravda že již po první terapii zaznamenáte zlepšení ve vzhledu pokožky. Zjemnění pomerančové kůže nebo úplně vymizení nevzhledných pomerančových tukových polštářků - to záleží na jakém stupni celulitidy se nacházíte.

Aby nadále výsledek byl trvalý nebo aby stačilo zajít na tuto terapii tak jednou či dvakrát za rok, je podstatná změna ve svých návycích.

Má rada: pomerančová kůže/ celulitida se tvoří jak jsem již výše popsala kvůli toxinům. Změna životního stylu je potřeba. Neberte to jako dietu, při té se člověk jen trápí. Již ta myšlenka o dietě i mně samotné nahání hlad... Je důležité zahrnout do jídelníčku více pestré a vyvážené stravy (obsahující ovoce, zeleninu, cereálie, luštěniny, rýži natural i bílou, maso, ryby, drůbež, mléčné výrobky a oleje) omezit živočišné tuky, cukry a bílou mouku. Nezapomeňte na polévky, zahrňte je do svého denního jídelníčku. Započítávají se do pitného režimu a navíc nám dají vlákninu v podobě zeleniny s vitamíny a minerály. A co je jedena z nejdůležitějších zásad - pitný režim. Voda nás čistí, denně bychom jí měli vypít 2 až 4l podle typu člověka, jeho stylu života i roční doby. Jelikož v létě pijeme kvůli horku víc než v zimě.

 

Těším se na Vás,

Marie - osobní masérka


 

Kontraindikace Masáž proti celulitidě a formování postavy:

  • Infekční onemocnění, horečka, záněty, pooperační stav
  • Kožní problémy, otevřené rány, modřiny, popáleniny
  • Křečové žíly, a cévní onemocnění
  • Těhotenství (částečná kontraindikace)

ad