Jste zde

Procedura proti Celulitidě a pro formování postavy

Procedura proti celulitidě a pro formování postavy

Moje praxe ukazuje, a pro mě s podivem, že celulitidu jsou ochotny řešit především ženy a dívky, které ...

mají první známky začínající celulitidy nebo mají celulitidu max. 1.stupně. Naprosto výjímečně se u mě objeví žena s vyšším stupeň celulitidy. A právě vy... byste měly mít zvýšený zájem zredukovat svoji celulitidu. Pro manžela, přítele, milence... ale hlavně samy pro sebe.

 

Na začátku jsem svoji Masáž proti celulitidě a pro formování postavy považovala skoro za dokonalou. Měla jsem většinou prokazatelné kladné výsledky, i když potřeba opakovat tyto celulitidní masáže co nejčastěji je samozřejmá. V čase výrobce přestal dodávat vysoce kvalitní základní element a jiné náhrady nedosahovaly potřebné kvality. Moje celulitidní masáže zdaleka přestaly mít ty dřívější výsledky.

Vydala jsem se na cestu nového hledání odpovědi na otázku: "Jak na celulitidu?". Našla jsem. Krém s aplikátorem. Po první nadšení jsem dost ochladla, neboť aplikace min. 3-krát, lépe 4-krát týdně s náklady 600,- Kč za jednu aplikaci jsou i na mě dost. A na většině potřebných míst pokožky si to sama neuděláte.

Ano, zařadila jsem do své nabídky jako alternativu ke své Masáži proti celulitidě a pro formování postavy. Přijdete na masáž, posoudíme podle vašeho stavu celulitidy, dohodneme se na původní masáži nebo na aplikaci onoho krému. Nebo na obojím, ale za citelně vyšší cenu než byla jen cena masáže. Výsledky subjektivně většinou pozorovatelné, ale za několik dní máte pocit, že je vše při starém.

-------------Masáž proti celulitidě a pro formování postavy | Masáže studio Praha
"Chtělo by to ještě něco jiného nebo něco doplnit a citelně zvýšit účinnost.": říkala jsem si. Znovu jsem četla různá doporučení, hledala souvislosti a experimentovala na sobě.

 

VÝSLEDEK dnes:

Přírodu nelze oklamat. Pokud chceme celulitidu redukovat, nebo odstranit, musíme skoro každý den pro sebe mnohé udělat. Je to CELÝ SOUBOR opatření...


Pozměnila jsem významně proceduru, kdy přicházíte na moji masáž proti celulitidě. Opravdu hovořím již o PROCEDUŘE proti Celulitidě. Aby měla moje procedura proti celulitidě efekt, předchází ji (celá procedura je tak pak prakticky minimálně na 2,5 hodiny v kuse) částečná Lymfatická masáž. Paralelně s ní vám aplikuji proceduru uvolnění krevního oběhu v inkriminovaných partiích. Tímto vás připravím na následnou masáž proti celulitidě, případně spojená s aplikací onoho "drahého" krému. Ve finále dosáhne konečně vzhledu partií, který vás potěší. Pochopitelně po první proceduře vhodnost, či snad nutnost tuto proceduru opakovat v prvních 5-6 týdnech minimálně každých 7-10 dní je skoro podmínkou.

PRAVDOU je, že na každou z nás procedura proti celulitidě a pro formování postavy bude působit individuálně. Výše uvedené je tedy mé základní doporučení z mé praxe.

 

Další velice podstatné faktory boje s celulitidou:

STRES.

No nevím co s ním která z vás co může nadělat, především na pracovišti. Musíte třeba i některé domácí POVINNOSTI a zátěž přehodit na manžela, děti či jiné osoby. Najít si každý den aspoň těch 20-30 minut jen SAMA pro SEBE je nutné.


STRAVOVÁNÍ.

Jíst 3-krát denně ty hlavní jídla. nejvíce ráno a v poledne, večer střídměji. Jíst naposledy nejpozději ty 2,5-3 hodiny před spánkem. Dostatek tekutin po celý den. Mezi jídly mít aspoň 3,5-4 hodiny pauzu, kde piji jen čistou vodu. Vynechat kávu. Já s tímto mám problém, protože výbornou kávu mam opravdu ráda (mně ale káva negativně působí na žíly, vystupují mně žilky, mívala jsem občas i pocit "těžkých nohou". Toto vše mám ověřeno). Vynechte cukr. U nás doma se nesolí, necukruje. Pokud je nezbytné při pečení, použiji pouze minimum kvalitního třtinového cukru. Bohatě stačí co přijímáme s jídlem. Doporučuji k jídlům pít zelený čaj. Maximum Ovoce a Zeleniny. POZOR. Ovoce a Zeleninu konzumujte vždy před jídlem, nejlépe aspoň 20 minut minimum před hlavním chodem. Jinak je to skoro k ničemu. Pokud nemáte jen vysloveně ovocný či zeleninový den, což jednou týdně je prospěšné pro vaší detoxikaci. Pochopitelně alkohol jen výjimečně. I já mám občas nezřízenou chuť na sladké... i když na kávu častěji.


ANTIKONCEPCE a HORMONY

Změny úrovně hormonů v ženském těle jsou nejvyšší v dospívání, v těhotenství po porodu při projevu některé nemoci. Antikoncepce velice podstatně ovlivňuje hormonální hladiny. Především na počátku a na konci... naše hormony jako by se zbláznily. Zklidnění a nastavení nového hormonálního stavu trvá týdny a měsíce. Ale pozor... podcenění celulitidy může z kosmetické záležitosti dojít až do vážného zdravotního problému (tlak na žilní a mízní systém).

 

CVIČENÍ.

Přinutit se cvičit aspoň obden. Ideálně každý den. Kde ale vzít těch 20-45 minut? Nu, bez nich to tedy ale nepůjde. Jaké cviky? Já mám své účinné a oblíbené a skoro každý cvičitel vám doporučí trochu odlišné.

Optimálně zužitkovat dostupný čas, takže do tělocvičny nechodím. Cvičím i 2-3-krát denně ty chviličky mezi mými masážemi a terapiemi. A používám vhodné cvičební pomůcky. Abych ji stihla uklidit, když už zvoníte a přitom byla cvičebně optimální.

 

 OBEZITA.

Nebo zvýšená váha. Celulitida mají i štíhlé ženy. Celulitida není svázána s tloušťkou. Redukce váhy na vzhled kůže je vždy prospěšná. Snažme se udržovat svoji váhu k doporučovanému optimu.

 

ZDRAVÍ.

Pokud chcete upravit své návyky, je dobrá znát svůj aktuální zdravotní stav. Kompletní krevní vyšetření je vhodné. Byl jsem teď v dubnu 2017.. jsem prý naprosto zdravá. Nulový špatný cholesterol, štítná žlaza v pohodě. Prostě vůbec nic, co bych měla řešit :-)


Ani toto mé doporučení není konečné a a bude mít jistě úpravy. DNES, je to ale to nejúčinější boj se celulitidou, o čem vím... a co vám milé ženy... v rámci možností skutečně funguje. Přijďte, pomůžu vám.

Doba trvání mojí procedury proti celulitidě a pro formování těla je minimálně 2,5 hodiny nebo delší.

 

----

Celulitida je vlastně obrana těla, pokud je v našem těle příliš mnoho toxinů. Tělo se brání tím, že množství těchto toxinů snižuje jejich přeměnou na tuk. Podkožní tukové buňky se pak spojují do větších celků, které tlačí proti pokožce, zhoršují její prokrvení a poškozují vazivo. Buňky tak sílí, tuhnou a vzniká tzv. pomerančová kůže čili celulitida.

 

 

 

Těším se na Vás,

MarieKarolína - osobní masérka & terapeutka

Masáže Praha


 

Kontraindikace Masáž proti celulitidě a formování postavy:

  • Infekční onemocnění, horečka, záněty, pooperační stav
  • Kožní problémy, otevřené rány, modřiny, popáleniny
  • Křečové žíly, a cévní onemocnění
  • Těhotenství (částečná kontraindikace)

ad