Jste zde

Tantrická masáž

Tantra masáž (Tantrická masáž)

patří mezi mé Energetické masáže. Přes veškerou osvětu  … i dnes u mnoha lidí vnímána jako zástěrka pro poskytování sexuálních služeb nebo aspoň za něco nemravného. Tato představa je však zcela zkreslená …

K tomuto pohledu na obsah  "Tantra masáže " jistě přispěli  i některé erotické podniky a priváty, která poskytují čistě erotické masáže spojené se sexem a různými sexuálními praktikami.


Moje Tantra masáž je:

Něžná, láskyplná, energetizující, smyslná, harmonizační masáž, plná pozorných a vědomých doteků. Přesahuje hranice úrovně těla a mysli.. směřuje k naší duši.
 

Má Tantra masáž je určena ženám i mužům.
 

Tantra masáže probouzí a rozšiřují smyslnost a potěšení z tělesného prožívaní.

Při Tantra masáži vás vedu do nitra k sobě samým a k vašim smyslům, pocitům a emocím které se zklidňují. Je to cesta jak nalézt vnitřní klid.

Probouzím vaše tělo a smysly k větší citlivosti a vnímavosti. Svými doteky kdy vám předávám i čistou energii ve vás navozuji úzký kontakt s vaší podstatou. Vaše vnímání se postupně rozšiřuje, stejně tak schopnost prožívat a prociťovat svoje tělo a sexualitu.

Při mé Tantrické masáži zažijete dosud nepoznané stavy.  Harmonii, uvolnění, potěšení, změnu stavu vědomí, jednotu s vlastním bytím i s celým universem.


Moje Tantra masáž podporuje k prožívaní vyšších stupňů orgasmů.

Emocionální orgasmus:

  • orgazmická vlna se šíří od genitálií k srdci  …. prožíváme pocit lásky a naplnění

Celotělový orgazmus:

  • orgazmická vlna se šíří celým tělem, naplňuje každou jeho buňku

Energetický orgasmus:

  • prožíváme sebe jako zdroj blaženosti


Rozvádím energii v celém vašem těle, do každé jeho části. Celé tělo se vám nabíjí energií. Energie proudí přes meridiány, ve větší míře přes sedm hlavních čaker a následně prochází do každého svalu a buňky tvého a ozdravuje vás. Postupně se odstraňují napětí a bloky. Protože každý člověk je jinak zablokovaný je na místě trpělivost. Bloky se odsstraňují na úrovni emocionální, tak na úrovni tělesné. Celé tělo pulsuje vlnami energie. Orgasmické uvolnění se šíří celým tělem a není vůbec omezené jen na vaše intimní části. Je to o energii a ta využívá celé aurické pole vaší bytosti.

Tantra masáž ve vás může nastartovat proces hermonizace starých ran a bolestí které máte zapsané v podvědomí. Dále stavy spojené se sexualitou, s nemožností naplno se otevřít své přirozenosti vůdči svému partnerovi i sobě samému a svým intimním pocitům, touhám.

Tantra masáž nám může pomoci rovněž i při léčení sexuálních problémů a poruch. Pomocí Tantra masáže vracíme tělu a intimním místům postupně jejich citlivost, díky čemuž se znovu obnovuje naše schopnost cítit a prožívat.

Moje Tantra masáž je masáž holistická (celistvá) neboť uvolním celé vaše tělo a odpoutáte se od mysli a tím osvobozujeme (probouzíme) svou duši. Svoji pozornost věnuji každé části vašeho těla. Po předešlé dohodě nevynechávám ani vaše intimní místa a intimní partie, která jsou při obvyklých masážích tabu.

"Pozornost... Tantra masáž není cíleně zaměřená na vzrušování a dosažení fyzického orgasmu." Cílem je hluboký relax a uvolnění v každé části těla a na všech úrovních bytí člověka.

Pokud moje masáž vašich intimních částí těla vyvolá u vás reakce spojené s orgasmickým uvolněním, necháváme tomu volný průběh. Pak tedy ani vaše uvolnění nastalé při vzájemné úctě, důvěře a v rámci vymezených hranic je při mojí Tantra masáži normální a přirozené. Všechno, co se stane v ovzduší úcty, důvěry a vymezených hranic, je při Tantra masáži normální a přirozené.

"Při Tantra masáži nedochází k žádnému sexuálnímu sblížení mezi mnou a klientem-tkou."

Mojí touhou je vám poskytnout jedinečný a nevšední zážitek spojený s hlubokým uvolněním a relaxem. Věnuji Vám láskyplnou pozornost, úctu a svoji jedinečnou přítomnost. Vy jen přijímáte, ničím se nerozptylujete a jen relaxujete.

Celou moji Tantra masáž v atmosféře vzájemné důvěry a úcty si tak zažijete v plné kráse jako úžasný prožitek, ze kterého budete čerpat energii pro další dny. Ráda vás vždy a znovu přivítám.
 

Tantra masáže provádím pouze na svém pracovišti na Praha 2 Vinohrady.

Objednejte si svůj PROŽITEK ... úžasnou Tantrickou (Tantra) masáž.

 

Duben 2016:

Jako žačka Andrew Barnese jsem si osvojila celou řadu názoru, ve které se se svým učitelem plně shoduji. Jsou to názory a techniky pro práci s energií, čištění těla i duše, partnerské vztahy. Andrew je velice inspirující a  pomohl mně i s cestou mého osobního rozvoje. Za to mu moc děkuji.smiley

Obohacení mé Tantra masáže na 120 minut a delší lze po domluvě zažít Tantrický celotělový orgasmus. Vzhledem k mým velkým schopnostem práce s energií považuji tento tantrický orgasmus za nádherný zážitek, kteří především vy tantristicky pokročilejší můžete se mnou zažít. Více na odkazu výše.

 

Těším se na Vás.

MarieKarolína - osobní masérka
 

Meridiány - jsou toky energií (pro představu jako žilní řečiště), které spojují hlavní a vedlejší čakry v energetickém těle člověka. Pokud v těchto meridiánech jsou bloky, je třeba je odstranit.

V čínské medicíně se využívá akupresurních bodů a ty jsou právě umístěny na těchto energetických cestách.

ad