Jste zde

Thajská masáž nohou

Thajská masáž nohou je zážitková procedura s opravdu velice výrazným zdravotním účinkem. Je hodně blízká Reflexní lymfatické masáži plosek nohou a vhodně doplňuje Reflexní terapii chodidla a pohybového aparátu.

Ve východním světě jsou zvyklý nemocen předcházet... a ne až léčit důsledky nemocí. K tomu se jistě tři výše uvedené metody a techniky ideálně hodí.

Thajská masáž nohou se provádí se dřevěným kolíčkem nebo dlaněmi. Naše nohy mají své reflexní body a zóny.  Stlačováním reflexních bodů a masáži holenní části nohy, tedy i prstů, nártů a celých bérců. Stimulací reflexních bodů a zón působíme na naše vnitřní orgány, zbavuje stresu a ovlivňujeme tok energie tělem. Pokud vás zajímají mapy reflexních bodů a zón, jejich vyobrazení naleznete u popisu mé Reflexní terapii chodidla a pohybového aparátu.

Thajská masáž plosek nohou pozitivně ovlivňuje lymfu a vnitřní orgány. Provádí se olejem či nasucho. Ideální je použití dřevěného kolíčku. Výhodou Thajské masáže nohou je, že se nemusíme ani tolik vysvlékat.

Certifikaci jsem získala již v minulém roce... jen jsem jí nestihla dříve publikovat. Jsem ráda, ze vám mohu pomáhat... a že jsem vámi tak vyhledávaná. Děkuji.

MarieKarolína - osobní masérka a terapeutka


 

ad