Jste zde

Nápověda k mému eShop

Nejčastější otázky k mému eShop Masáže Studio Praha:


D: S jakým minimálním předstihem musím objednávat dopředu masérské služby (masáže) lze objednat? Ať už u mě ve studiu či dnes již zcela výjimečně i mobilní?

O: Moji masáž je potřeba objednat nejpozději do 20:00 pro následující den či dny další.


D: Mohu objednat více masáží najednou v jedné objednávce?

O: Na jedné objednávce můžete objednat maximálně 2-3 masáže s maximální dobou trvání všech masáží 3-4 hodiny. POZOR. Masáže z takové objednávky si naplánují za sebou, jako bych je skutečně prováděla následně za sebou dle pořadí v objednávce - jen s malou přestávku (max. 5-10 minut) mezi jednotlivými masážemi. V případě mobilních masáží pro firmy, tj. masáž Kancelářské uvolnění je minimální délka objednaných masáží 120min.

Pokud chcete objednat více masáží na různé termíny, pak pro každá taková masáž bude samostatná objednávka.


D: Je někde "zádrhel" v procesu objednání?

O: Žádný zádrhel či nejasnost v procesu objednání není. Snad jediné místo pro některé uživatele je, že je nutné vypsat z klávesnice čas počátku masáže (není nabízeno žádné pop-up menu jako u dní).


Jak zadat zaćátek času masáže | Masáže studio Praha


D: A jake poznám, že máte volno?

O: Zkuste si rezervovat termín, který se vám hodí. Je pravda, že pozdě odpolední a večerní termíny bývají rozebrány i na více dní předem. Prostě, zadejte svůj čas masáže/relaxace/rituálu či dotekové terapie (viz. obr. výše).


D: Hlásí mně, že můj čas má problém/koliduje s jiným termínem?

O: Otevřete si tedy nabídnutý kalendář. Zjistěte, kde vaše objednávka koliduje (např. počáteční čas služby je potřeba o 15/30 minut posunout .. podobně zda konec služby nekoliduje s koncem mé pracovní doby či službou rezervovanou po vás)  a proveďte úpravy počátečního času vaší služby podle mého volného času. Jen upozorňuji, že masáž musí začínat nejdříve v 9:00 a končit ve 20:00. Režijní čas a čas potřebný na můj odpočinek a dobití je kalkulován již při zadávání vaší objednávky.

Pokud mám jiné povinnosti v pracovních dnech Pondělí - Pátek než vás přivítat ve svém studiu, je tento čas zaveden a zohledněn v mém eShopu. Pokud se do něho trefíte, opět budete upozorněni a nabídneme se vám kalendář k otevření a zobrazení mého dostupného času pro vaši milou návštěvu u mě.


D: Jaká je cena mobilní masáže?

O: Zdaleka ne všechny masáže lze objednat jako mobilní. CENA mobilní masáže jako kalkulována výhradně z Katalogové ceny dle platného ceníku nebo Ceny před slevou na mém eShop.


D: Jaká je cena dopravy ke mě (pouze pro mobilní masáže - zdaleka ne všechny masáže lze objednat jako mobilní)?

O: Standardní cena dopravy je dána v platném ceníku. Cena dopravy se účtuje pouze z bodu výjezdu (viz. mapka uvedená v Kontaktech) ke klientovi.


 

ad