Jste zde

Dárkové poukazy na masáže Praha 2 | Zdravotní, Relaxační, Kosmetické, Energetické masáže

Masáže na Praze 2 v mém Masážním studiu na Vinohradech potěší vás i vaše blízké. Vyberte si dárkový poukaz na masáž nebo terapii. Úsměv a radost obdarovaného se vám vrátí nejen u vánočního stromečku, ale i referencí z pocitů obdarovaného po proběhlé masáži či terapii.

Jaké dárkové poukazy na masáž zvolíte jako vhodný dárek?

Zdravotní masáže.

Nejžádanější je Sportovní masáž Rekondiční. Masáž prostaty - je u mě prevence prostaty mnoha a mnoha mužů. nejenom prevence, ale i účinná podpůrná léčba při problémech s prostatou. Dárkové poukazy na Sportovní masáž Rekondiční jsou dárkem, který ocení každý z rodiny i z přátel. Podobně dárek pro manžela, přítele, bratra Dárkový voucher na zdravotní masáž Prostaty.

 

Relaxační i zdravotní masáže.

Jednoznačně v oblíbenosti vede Thajská masáž olejová. Thajská olejová masáž nebo i Thajská olejová aromaterapeutická masáž jsou vysloveně relaxační, ale zařadím do nich i prvky s Thajské masáže klasické (pulpace).

 

Kosmetické i zdravotní masáže.

velice oblíbená je Lymfatická masáž (manuální Lymfodrenáž). Lymfa, lymfatické uzliny, lymfatický systém to je jako olej, olejové filtry a olejové čerpadlo ve vašem autě. Hlavně muži po tomto přirovnání konečně chápou, jak je lymfatická masáž důležitá i pro ně. Pročistěte a rozproudíte znovu váš olejový systém - váš lymfatický systém.

Máte celulitidu na zadku? Nebo celulitidu na stehnech? Mnoho z nás žen na celulitidu trpí. Mé klientky jí však omezili či se jí i zcela zbavily díky mé opravdu účinné Masáži proti celulitidě a formování postavy. Nakonec i já sama si kombinaci lymfatické masáže a následné masáži proti celulitidě dopřeji aspoň jedenkrát za dva tři měsíce. A přijďte se osobně podívat, jak jsem v boji s celulitidou opravdu úspěšná. Žádnou celulitidu nemám. Je správný čas na váš Dárkový poukaz na masáž proti celulitidě a pro formování postavy. Muži, chcete mít přece vedle sebe jen krásnou ženu.

 

Energetické masáže.

Nejoblíbenější se stala v tomto roce Tantra masáž (Tantrická masáž) následována Čínskou masáží  a  energetickou Kraniosakrální terapiíDárkový poukaz Tantrická masáž Praha je úžasným prožitkem Tantra masáže pro Ženy a Muže. Je  i oživením vašeho manželského či partnerského vztahu, hlubším vnímání druhého a sama sebe.

 

Zážitkové masáže.

Nejoblíbenější zážitkovou masáží je jistě moje Tantra masáž, které je i masáží energetickou, relaxační a zdraví prospěšnou. Následuje Královský rituál a rituál Tokoriki - masáž Horkými mušlemi. Oba rituály jsou určený ženám i mužům. Jsem mile překvapena, že mnoho mužů dbá na svoji pokožku. Dárkový poukaz na Tantra masáž je dárkem, který ocení každý obdarovaný. A nezapomínejme na Dárkový poukaz na Energetickou masáž Tibetskými mísami.

 

Pokud jste si nedokázali sami vybrat, ráda vám doporučím. Pošlete mně email s dotazem nebo dotaz položte přes kontaktní formulář dole.

 

Těším se vás. Jen klidné dny pohodu všem přeje,

 

MarieKarolína - osobní masérka a osobní terapeutka

 

 

ad