Jste zde

Jak mně pomáhají magnety | Masáže Praha 2

Magnety a jejich použití v medicíně a při masážích je rozsáhlé. Magnetoterapie nebo jen aplikace jednoduchých magnetů v podobě magnetických náramků může dobře fungovat. Pokud jsou aplikovány správně. A pokud výrobce vůbec ví, jak magnetismus vlastně funguje.

Při mých masážích, tedy při mé Sportovní masáži, přesněji Sportovní a Rekondiční masáži dost často používám speciální sady magnetů. Jedná se o dva magnetické valouny, které vám dávám do ruky. Na vaše zatuhlá místa aplikuji magnetickou lžíci, kterou vás masíruji. Aspoň několik minut. Za těch několik minut aplikace magnetů dochází k vytvoření velice slabého magnetického pole (bohužel hodně hodně slabého) mezi magnetickými valouny a magnetickou lžící. Prakticky dochází k drobnému vyplavování metabolitů a tedy i uvolňování svalových spazmů a kontraktur.

Pro mně to znamená o malinko menší vynaložení energie při následné či pokračující masáži... již jen rukami. VY... si zkuste provést za den 3 - 4,5 hodiny takové tvrdé Sportovní a Rekondiční masáže jakou máte u mně. A nedáte to ani náhodou... a to ani 1/4. Jistě, pak jste jak znovuzrození a chválíte mě do nebe, že takto vám nikdo nikdy za 1 - 1,5 hodiny nepomohl surprise. Jistě moje milé klientky a klienti, není moje Sportovní masáž jako jiná sportovní masáž. To se pak jinak cítí vaše záda, šíje, hýždě, chodidla...

Vy ostatní? Kdo nevěří, ať ke mně běží... ukážeme si prakticky wink

 

MarieKarolína Němečková - osobní masérka & terapeutka
Masáže a Terapie Praha

ad