Jste zde

Poslední ze školení - Celostní Smyslná masáž | Masáže Praha 2

Od 11. listopadu do 20. listopadu jsem na školení Celostní Smyslná masáž.

Těším se na vás od 21. listopadu 2016.

----

Od příštího roku bych ráda pro vás jsem certifikovanou poradkyní a terapeutkou v oblasti psychosomatiky, partnerských vztahů, sexuality a intimního života.

Koučink vztahů. Rozchody a nové vztahy. Jak vlastně fungujeme? Především nám ženám pomohu při volbě partnera, proč váš výběr funguje právě tak, zda váš vztah jde oživit a má význam ho udržovat. Zde však je nutné vnímat muže jako bytost, které má na vás ženu má také své oprávněné požadavky a touhy.

Ženská traumata a jejich odstraňovaní (potrat, domácí násilí znásilnění, sexuální šikana). Pomáhat vám ženy v oblasti sexuality a vašeho odblokování. Vždyť harmonický milostný vztah je kořením života.

Psychosomatika a emoční rovnice. Jaké je vaše kořenové nastavení? Jak vás ovlivnily rodiče a vaše rodina? I toto jsou zdroje vašich možných fyzických a psychických problémů.

---

Mnozí z vás mě již znáte a sami jste mé rady v oblasti vztahů a sexuality již ve své životě ověřili. Toto je poslední z cyklu školení, který pro výkon praxe partnerského a sexuálního koučinku potřebuji.

 

MarieKarolína Němečková - osobní terapeutka
Masáže a Terapie Praha 2