Jste zde

Pouze pro ŽENY - Akce a Slevy na masáže na Praze 1 - až 50%

Luxusní masáže na Praze 1 se slevou 50%.

Víte, jak sami sebe potěšit? Pro velkou většinu z Vás že a dívek by to mohla být právě vaše relaxace a celkové uvolnění při mých masážích. Zvažte, zda v těchto dnech do konce srpna si Vy sami nedopřejete prožitku luxusních masáží u mě na Praze 1. Naše vzájemné setkání jsem podpořila i cenově, aby jste většínu z mých masáží u mě získali za vynikající cenu. A to v kvalitě a délce stejné jako při plné ceně masáže.

Pro ženy jsou vhodné a slevu 50% poskytuji na masáže Sportovně-Rekondiční, teplými Lávovými kameny, Čokoládovou masáž, a zdravotní masáže, např. Proti celulitidě a za formování postavy, Manuální lymfodrenáž, Indickou antistresovou, Dornovu metodu a Breussovu masáž.

Na masáž Horkými mušlemi Tokoriki v rozsahu 120min. Vám nabízím slevu 35%.

 

Sleva se netýká Thajské masáže a Tantra masáže.


Masáž ženy pro mě je vždy potěšením  ..,

... protože naše ženská energii je příjemnější a jemnější, než je u mužů. Mé klientky vnímají i krásu a citlivost mých dotyků, které jsou velice příjemné. Dokáží zatlačit, stjeně jako velice citlivě masírovat zatuhlé a bolavé partie či jednotlivé svaly vašeho těla. Že jsem Vám pomohla, poznáte dost často už v průběhu masáže nebo ten samý den po masáži.

Jako žena matka chci si chci s Vámi udělat radost a potěšení, kterého žadná z nás nemáme dostatek.


 

Vy muži, kteří chcete věnovat dárek manželce, dceři, mamince, tchýni ... a nevíte, která masáž by byla nejlepší, volejte nebo pošlete email. Moje masáže vhodné jako dárek k výročím, k narozeninám a svátkům. Meze se nekladou, záleží jen na Vás, koho z vašich žen chcete potěšit.

Darujte zažítek formou dárkové poukázky na moje masáže.


Slevová akce na mé masáže platí pouze na mém masérském pracovišti na Praha 1, při objednávce masáže přes můj eShop

(cena Vám bude přepočítána, tedy uplatnění slevy při potvrzení vaší objednávky)

Vyberte si hned svoji masáž na mém eShop.