Jste zde

Tantrický celotělový energetický orgasmus | Masáže Praha 2

Nejen bez dotyků, ale pochopitelně i bez pohlavního styku. Tantra pracuje s naší sexuální energií, ale Tantra či Tantra masáž se neshoduje v obsahu s Tantrickým sexem, většinou prováděným mezi partnery.

Sexuální energie je naší primární energií, která je přemísťována po těle nebo transformována v životní energii, kterou potřebujeme. Tantrický celotělový energetický orgasmus je vhodným doplněním Tantra masáže, pokud klientka či klient chtějí poznat a pochopit více ale bez jejich zapojení a spolupráce to nejde.

Celotělový orgasmus, tedy energetický orgasmus předpokládá od vás jako klientů uvolněné energetické dráhy (tzv. meridiány) a energetická centra (tzv. čakry). Volné proudění naší sexuální energie je prvotní podmínkou pro zážitek z celotělového energetického orgasmu. Uvolnění meridiánů a čaker provádím energetickou terapií  Energetické čištění, harmonizace čaker a meridiánů.

Školení a praktické zkušenosti na Tantrický celotělový orgasmus jsem právě teď v dubnu absolvovala u jedno z největších guru na sexualitu, partnerské a tantrické vztahy u Andrew Barnes.

 

MarieKarolína - osobní masérka a osobní terapeutka
Masáže Praha 2