Jste zde

O mně ...

... jako malou mě přitahovalo, když jsem se mohla dívat na strýčka, jak masíruje...  ­Ano strýček mně ovlivnil, stejně jako touha pomáhat lidem při jejich potížích.

Masáž je pro mě velice intimní záležitostí. Masíruji  vaše svalstvo  a současně vám posílám svoji čistou a pozitivní energii... a odebírám zpět vaši energii. Vy sami si vzpomenete právě na prožitek, kdy mé masážní doteky jsou jiné. Pro vás to znamená "dobití baterek" a je toto součást každé mé masáže. Cíl mých masáží je určen vámi. Aby jste odcházeli v co nejlepší zdravotní kondici, kterou lze za čas masáže docílit. Některé mé zdravotní masáže vyžadují, abych opravdu přitlačila až k prahu bolesti, mají-li být bloky a spasmy rozmasírovány (např. Sportovní Rekondiční masáž nebo Thajská masáž klasická). Jsem však velice senzitivní, a i vaší korekcí zůstane masáž příjemnou, ale současné velice účinnou. Jsem zvyklá na tvrdé svalstvo sportovců. Většina z nás má ze sedavé práce a leckdy i způsobu života... stejně tak díky naším psychickým stresům a dlouhodobějšímu napětí problémy se zády a šíjí. Spasmy (velké bloky až křeče) i menší zatuhliny se vytvářejí nejen na zádech a šíjí, ale z praxe se jedná o nejvíce zatuhlá a zablokovaná místa na našem těle.

Okamžitý pozitivní účinek mých masáží trvá podle druhu masáže i řadu dnů až 2-3 týdny.  Dobře naladěni a povzbuzeni pak lépe zvládnete úkoly a činnosti, které na vás čekají.

Mám celostní pohled. Pro vás jsou mé masáže balzámem. Prožitkem vašeho tělo i smyslů.

Citát Charaka Samitha:

Nejvzácnějším ze všech smyslů je hmat, protože v něm sídlí duše. Čím více se dotýkáme, tím více zároveň roste také duše ...”

 

Chci si vaši masáž užít... neboť své masáže vnímám jako své poslání, jako svoji životní cestu.  Abyste na mojí první masáž rádi vzpomínali a chtěli ji opakovat. Dle vyjádření některých mých klientů a klientek jsem droga. Kdo mé masáže ochutná, ten příjde znovu co nejdříve. To pro vás znamená, že se v případě vašeho zájmu mohu v čase stát vaší osobní masérkou.


Jsem certifikovaná masérka se zkušenostmi od roku 1994. Certifikace na druhy masáží z mé nabídky jsem absolvovala v Refitu u pana Herverta (bývalý masér vrcholových sportovců ČR),  nebo Edu Spa College či v Masérské škole Mgr. Romana Šimáčka.

Jsem i mobilní masérka. Dnes již jezdím jen k vybraným klientům a klientkám, přesto možnost vaší masáže u vás doma či ve firmě existuje... bez nutnosti, abyste vy kamkoliv cestovali. Pro vás to znamená úsporu času a masáže ve vám důvěrném prostředí a pohodlí.

Mobilní masáže dostupné v lokalitách Praha, Praha-východ, Praha-západ, města a okolí měst Mělník, Obříství, Lužec, Kladno, Buštěhrad, Hostivice, Rudná, Slaný, Velvary, Kralupy, Veltrusy, Nelahozeves, Odolena Voda, Roztoky, Velké Přílepy, Klecany, Neratovice, Líbeznice, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Zeleneč, Jeneč, Lysá nad Labem, Jesenice, Říčany, Průhonice, Klánovice, Úvaly, Černošice.

 

Od počátku dubna 2013 mám své stacionární masérské pracoviště na Praze 6 - Dejvice, cca 100m od metra Hradčanská. Od 1. července 2013 mě však najdete v centru Prahy a to na Praze 1, Masarykovo nábř. V lednu 2014 jsem si otevřela vlastní masážní centrum "Masáže Studio Praha"  v Mánesově ul. číslo 4 na Praze 2. Pokud přijedete autem, je možnost parkování na kombinované modro-zelené zóně v ul. Španělská od 30,- Kč/hod nebo další zóny na začátku Vinohradské třídy. Vždy zaparkujete na autoparkovišti Slovan hned vedle Státní opery.

Kvalitní práci si dnes nelze představit bez nástroje pro správu kontaktů, nabídek, emailů, a poznámek ... pak používám úspěšně informační systém Vistos CRM.

 

Těším se na naše setkání,

Marie - osobní masérka

 

Motto:
Po dobu co pečuji o svaly i vaši mysl vězte - jsem tady v tuto chvíli jen pro vás a dám ze sebe to nejlepší. smiley


 

ad