Jste zde

Které jsou nejoblíbenější masáže posledních dvou let?

Zhodnotím svoji masérskou-terapeutickou praxi za poslední 2 roky. Absolutně nejžádanější je klasická Sportovní masáž (Sportovně Rekondiční masáž) a pro muže masáž Prostaty. Jejich počet
 
se u mně zvýšil na až 80% z mého času.
 
Vysokou oblíbenost si zachovala Tantra masáž (Tantrická masáž, Tantrický energetický orgasmus), t.j. cca 5% času. Dále pak Thajská masáž olejová a cenově nejlevnější masáž Relaxační.
 
Ženy se hodně omezily. Řešily z 98% pouze svá bolavá záda a šíji. Krásu a vzhled svého těla odložily na lepší časy. V dané době neeviduji provedenou masáž Masáž proti Celulitidě a pro formování postavy, Tělový peeling i další. Milé ženy, a co když se tak rychle dobré časy nevrátí? Opravdu se chcete omezit jen na moji klasickou masáž Sportovně Rekondiční?
 
Poslední dvě období podzim a zima nikdo nechtěl ani úžasnou masáž Horkými lávovými kameny. Asi byli všichni rozehřátí "vakcinací a lockdowny".  Pokles zaznamenala i terapie Vaginální a Anální mapování. I přes svoji vysokou efektivnost.
 
Poslední dva roky omezení naší svobody díky procesům "Covid-19" mě utvrzují, že lidé se i "báli" na masáže chodit. Minimálně na ty relaxční: Thajská olejová, Masáž horkými mušlemi-rituál Tokoriki, Královský rituál. Hysterie masmédií učinila své. Strach lidí z respiračního onemocnění "covid", byť se jednalo o umělý virus. Místo přebytku vitamínových doplňků, čerstvého ovoce a zeleniny se jel proces vakcinace, který oslabil imunitní systém jedince. A pochopitelně opatrnější finanční výdaje v této době.
 
Jaký vývoj očekávám dále? Žádné velké změny v zájmu o konkrétní masáže či terpaie nečekám. Mnoho lidí k probíhající ekonomické recesy EU a ČR zvlášť bude řešit jen ty klasické zdravotní masáže, případné Tantra masáž a Thajskou masáž. Méné lidí si i dopřeje mé terapie. Vyjímkou je Harmonizace čaker a jejich čištění, na které chodí více zájemců jak dříve.


MarieKarolína - osobní masérka & terapeutka
Masáže Praha 2 Terapie

ad