Jste zde

Zachovejme ZDRAVÝ rozum. Světově zcela běžné choroby zabíjejí mnohokrát více... a nemluví se o nich.

Včera jsem dostala email, kde se klientka ptá, zda je vhodné se dostavit se příští týden v pondělí 16.3. na masáž.

Odpovídám: POKUD nebudete mít o víkendu příznaky nachlazení nebo jiné zdravotní obtíže, proč byste si nepřišla ulevit a odpočinout? Právě VY chodíte na mé masáže až když už je za "pět minut dvanáct".

Prosím všechny, aby na příspěvku níže registrovaly, jaká opatření jsem zavedla a jsou vám při mých terapiích a masážích na Praze 2 k dispozici. A máte taková opatření doma i vy?

OPĚT opakuji, že koronavirus je reálná, přesto multimediálně nafouklá bublina. Proč mainstream média neřičí při statisících ročních HIV úmrtí, při maláriích s úmrtností cca 700.000!? Dle statistky Z Číny (naprostá většina Číňanů kouří, velký smog ve městech, horší strava,…)  je úmrtnost na koronavirus 2,3%. To jistě není málo. Ale je to jen druh chřipky. Pro 80% postižených s lehčím průběhem, pro ostatní s těžším.

Rázná opatření pana premiéra z denška, tj. dočasné uzavření škol a zákaz akcí nad 100 lidí chápu. Jak jistě hned vnímáte další slova premiéra: "Dospělí do práce, ekonomika musí šlapat".       

Koronavirus není zdaleka takový problém. Problém je, co se za ním skrývá.

U mě ve studiu na Praze 2 jste v bezpečí. Posilujte svoji imunitu!!! A doufám, že jste dostatečně odolní jedinci, tedy jinak zdraví a díky mým opatřením... níže uvedeným,  jsme všichni v pohodě :-)

Život jde dál...


MarieKarolína - osobní masérka & terapeutka
Masáže Praha 2 Terapie

ad